Novinky

04.06.2022 Turisťák - Modřanská rokle

PŘIHLÁSIT SE
Vypravíme se na výlet do okolí Svatého Jana pod Skalou, podíváme se k Solvayovým lomům a zahrajeme si hry motivované příběhem o svatojánském pokladu. MHD Protože se během výletu budeme přepravovat MHD, prosíme zabalit s sebou průkaz se jménem a fotografií (kvůli dopravě po Praze zdarma). SEZNAM VĚCÍ (POVINNÉ) batoh, podepsaná plastová láhev s pitím se šroubovacím uzávěrem (minimálně 1,5 litru), pevná obuv, jídlo (svačina + oběd), pláštěnka, pokrývka hlavy, věci do přírody, ostatní oblečení dle počasí, papírové kapesníky, igelitový sáček a Kinedryl pro případ nevolnosti SEZNAM VĚCÍ (DOPORUČENÉ) KAPESNÉ: 100 Kč / výlet UPOZORNĚNÍ: MP3 přehrávače, fotoaparáty a mobilní telefony jen na vlastní zodpovědnost!!!! Pro případné bližší informace kontaktujte pana Šimečka na čísle 605 700 776, nebo na e-mailu karel.simecek@ddm-hp.cz. V ceně není zahrnuto jízdné na MHD, stravování a pitný režim.

28.09.2021 DDM zavřené - státní svátek

V úterý 28.9.2021 je naše DDM zavřené z důvodu státního svátku a kroužky neprobíhají.

23.09.2021 Kroužky 2021/2022

Zde se se můžete podívat na přehledný seznam všech kroužků seřazený po dnech. Kroužky pro školní rok 2021/2022

Sledujte nás

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 10

Všeobecný tábor

02.07.2022 Ubytování v penzionu Rota Písečné https://rota-pisecne.webnode.cz/, kde budou mít děti k dispozici hřiště, bazén, brouzdaliště, prolézačky, minigolf, pingpongové stoly a další. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Strava je zajištěna formou plné penze a pitného režimu. Děti se mohou těšit na pobyt s kamarády v přírodě, spoustu her a výlet na hrad a zámek do Jindřichova Hradce. Hlavní vedoucí: Zdeňka Horváthová (2. – 7. 7.), Hanka Farkašová (7. – 9. 7.) Oddíloví vedoucí: Lukáš Pištěk, Klára Pištěková, Bára Horváthová Cena 4600,- Kč (pro děti, které ve školním roce 2021/22 navštěvují v našem DDM alespoň jeden kroužek je cena snížena na 4400,- Kč) Zálohu ve výši 50% uhraďte do 14 dní od přihlášení, doplatek je nutné uhradit nejpozději do 31. května 2022. Při odhlášení do konce dubna je stornopoplatek 0,- Kč Při odhlášení od 1. května je stornopoplatek ve výši 3000,- Kč (v případě, že odhlášený za sebe zajistí náhradníka, je stornopoplatek 0,- Kč) Přednostní právo přihlášení do 17. 12. 2021 budou mít děti, které byly na tomto táboře v loňském roce, od 18. 12. budu odsouhlasovat přihlášky všem ostatním.

Příměstský tábor výtvarný

Přijímáme náhradníky

04.07.2022 Milý rodiče, pokud má vaše dítě v sobe výtvarného a kreativního ducha, tak na našem příměstském táboře se bude cítit jako v ráji. Letos se podíváme do starého Řecka a Říma a také se seznámíme se spoustou legend a prozkoumáme souhvězdí. Uděláme si výlet do pražského planetária a budeme tvořit i na veřejnosti v přilehlém parku. Každý den budeme vytvářet alespoň na dvou rozdílných dílničkách u nás v budově DDM. Tak jako každý rok s dětmi uspořádáme vernisáž jejich prací v poslední den tábora. Ta bude přístupná pro rodiče a prarodiče a celou rodinu, která se zde koukne, co jejich malý umělec za ten celý týden stihl vytvořit.

Itálie - Caorle, hotel Marina

Přijímáme náhradníky

08.07.2022 Doprava autobusem, ubytování v depandanci 4 hvězdičkového hotelu Marina v italském Caorle. Čtyř lůžkové pokoje (2 palandy) se sociálním zařízením, klimatizací a WiFi připojením zdarma. Stravování formou italského stylu all inclusive, samoobslužný nápojový automat. Venkovní bazén s lehátky, dětské hřiště, písečná pláž 20 m od hotelu, v ceně plážový servis (slunečník, křeslo, lehátko/pokoj). Koupání v moři i v bazénu, odpočinek na pláži, ale také spousta her ve vodě i na suchu, prohlídka historického centra Caorle, případně za příplatek výlet do blízkých Benátek (dle domluvy s rodiči), na to vše se děti mohou těšit, pokud se s námi vydají za letním dobrodružstvím do Itálie. Hlavní vedoucí: Zdeňka Horváthová Oddíloví vedoucí: Lukáš Pištěk, Klára Pištěková, Bára Horváthová Cena 9900,- Kč (pro děti, které ve školním roce 2021/22 navštěvují v našem DDM alespoň jeden kroužek je cena snížena na 9700,- Kč). V ceně: doprava, ubytování, stravování all inclusive včetně nápojového automatu, cestovní pojištění včetně pojištění storna v případě zrušení pobytu z důvodu nemoci, plážový servis, program. Zálohu ve výši 50% uhraďte do 14 dní od přihlášení (případně je možné se s ředitelkou domluvit na splátkovém kalendáři), doplatek je nutné uhradit nejpozději do 31. května 2022. Při odhlášení do konce března je stornopoplatek 0,- Kč Při odhlášení od 1. dubna do 31. května je stornopoplatek ve výši 50 % z ceny (v případě, že odhlášený za sebe zajistí náhradníka, je stornopoplatek 0,- Kč). Při odhlášení od 1. června je stornopoplatek 100 % z ceny. V případě odhlášení z důvodu nemoci dítěte se na storno vztahuje pojištění, které je součástí ceny za tábor.

Výtvarný tábor

Poslední 3 místa

09.07.2022 Tábor je vhodný pro děti, které rádi tvoří. Budeme vyrábět, ale i trochu sportovat. Ubytování v penzionu Rota Písečné https://rota-pisecne.webnode.cz/, kde budou mít děti k dispozici hřiště, bazén, brouzdaliště, prolézačky, pingpongové stoly a další. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Strava je zajištěna formou plné penze a pitného režimu. V ceně tábora je 5x denně jídlo, doprava ubytování, materiál. cena: děti ..... 8200,- (8000,- pro děti s letošním kroužkem v DDM) Storno podmínky: od 1. května 2022 ..... 600 Kč (pokud bude náhradník na vaše místo, neplatíte storno poplatek)

Příměstský taneční tábor

11.07.2022 Příměstský taneční tábor je vhodný pro děti a mladistvé od 8 do 18 let, kterým není pohyb cizí a mají rádi tanec. Tábor bude probíhat každý den v termínu od 11. 7. 2022 do 15. 7. 2022, a to od 8:00 do 16:00 v prostorách DDM, gymnastickém sálku Chodovická a v okolí DDM. V průběhu tábora se děti seznámí s různými tanečními styly jako je street dance, moderna, break dance či se základy baletu formou tanečních lekcí. Na určitých lekcích bude i odborník na daný tanec. V odpolední části programu se děti mohou těšit na společné hry, za které získají body do celotáborové hry. Příměstský tábor neposkytuje dětem stravování! Hlavní vedoucí: Barbora Janderová Oddílový vedoucí: Jan Bibr Přednostní právo přihlášení do 8.4. 2022. budou mít účastníci, kteří navštěvují v našem DDM taneční kroužky a ti, kteří byli přihlášení na pobytový taneční tábor. Od 9.4. 2022 se mohou přihlašovat noví účastníci. Přijďte se seznámit s novými kamarády a zlepšit své pohybové i taneční dovednosti! Těšíme se na vás! Kontaktní osoba: klara.holeckova@ddm-hp.cz

Florbalový tábor

23.07.2022 Florbalový tábor proběhne v rekreačním středisku Nesměř. Ubytováni budeme ve 4 lůžkových dřevěných chatkách. Strava je zajištěna formou plné penze (5x denně) a pitného režimu. V rámci pobytu máme na tři dny pronajatou florbalovou halu (neděle, úterý, čtvrtek). V plánu je také návštěva lanového centra, celodenní turistický výlet, návštěva koupaliště, nebo různé zábavné aktivity a sporty v areálu rekreačního střediska, či jeho okolí. Všechny aktivity přizpůsobíme s ohledem na počasí a aktuální fyzické síly dětí. Tábor je vhodný pro chlapce od 7 let do 13 let, kteří navštěvují kroužek florbal. Záloha ve výši 50% z ceny musí být uhrazena do 14 dní od podání přihlášky, pokud nedojde k úhradě platby, může být přihláška považována za neplatnou a místo nabídnuto jiným zájemcům. Doplatek musí být uhrazen nejpozději do 30. 4. 2022. Storno poplatky: Při odhlášení do konce dubna je stornopoplatek 0,- Kč Při odhlášení od 1. 5. 2022 storno poplatky ve výši 1000,-Kč

Střelecký tábor

24.07.2022 Děti si budou moci, mimo střelby ze vzduchové zbraně, Nerf zbraní a luku, užít i klasické táborové hry nebo koupání v bazénu. Tento rok se bude tábor konat v penzionu Rota v Písečné, který je jak stvořen pro tento typ táborů. Penzion je bývalou rotou pohraniční stráže, čemuž nasvědčuje i okolí, ve kterém můžeme stále najít pozůstatky železné opony. Venkovní oplocený areál obsahuje fotbalové i volejbalové hřiště, minigolf, bazén či military překážkovou dráhu. Tábor je určen pro děti ve věku od 9 do 18 let.

Sportovní tábor

Poslední 2 místa

30.07.2022 Sportovní tábor v Holanech u České Lípy Ubytování - sportovní zázemí se sportovními hřišti a bazénem Program - různé sporty včetně cyklistiky Pro děti od 10 let Vlastní kolo s sebou podmínkou Cena pro děti s kroužkem v DDM v roce 2021/2022....3 300,- Kč Do 18. 2. 2022 mají přednost přihlášení děti z loňského roku Cena pro děti bez kroužku v DDM v roce 2021/2022...3 500,- Kč Storno podmínky: od 1. 5. 2022 ..... 1 000 Kč od 1. 7. 2022 ..... 2 000 Kč (pokud bude náhradník na vaše místo, neplatíte storno poplatek) Do 18. 2. 2022 přednost přihlašování dětí z minulého roku.

Okurková sezóna vol. 6 - STAR WARS

Přijímáme náhradníky

15.08.2022 Náš příměstský tábor s názvem Okurková sezóna vol. 6 je zaměřen na účastníky ve věku 6 - 15 let, pro které je přichystaný aktivní program na celý týden pododě výletů do přírody do blízkého okolí, ale také na místa vzdálenější. Účastníky čekají na jejich toulkách také zajímavé hry. SEZNAM VĚCÍ (POVINNÉ) šátek (trojcípý), batoh, podepsaná plastová láhev s pitím (šroubovací uzávěr), pevná obuv, jídlo (svačina + oběd), pláštěnka, pokrývka hlavy, věci do přírody, ostatní oblečení dle počasí, papírové kapesníky, igelitový sáček a kinedryl pro případ nevolnosti (nahlásit hlavnímu vedoucímu). SEZNAM VĚCÍ (DOPORUČENÉ) KAPESNÉ: 100 Kč / výlet UPOZORNĚNÍ: MP3 přehrávače, fotoaparáty a mobilní telefony jen na vlastní zodpovědnost!!!! V ceně není zahrnuto stravování pitný režim a doprava MHD po Praze. Přednostní právo přihlášení do 27. 2. 2022 budou mít účastníci, kteří se zúčastnili tábora v loňském roce. Od 28. 2. 2022 se mohou přihlašovat noví účastníci.

Divadelně filmový tábor

21.08.2022 Divadelně-filmový pobytový tábor je určený pro všechny milovníky divadla a filmů. Pokud vás baví hrát, režírovat, nebo se jen dívat, neváhejte a přihlašte se! Na našem táboře nebudou samozřejmě chybět klasické táborové aktivity jako karneval, výlety do přírody, diskotéky, nebo spoustu sportovních a strategických her.

Filtry

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.