Novinky

07.10.2020 Jsme online

Naplánovali a přichystali jsme pro vás řadu akcí. Vzhledem k současné situaci však nevíme, kdy a jak je budeme moci uskutečnit. Tam, kde to je alespoň trošku možné, se snažíme vést kroužky i dílničky online. V říjnu proběhlo například historicky první online Dýňování. Záznam z online akcí najdete na našem YouTube kanálu i Facebooku. V sekci Kroužky online naleznete odkazy pro online výuku, případně podporu v podobě Moodle kurzů.

31.08.2020 Kroužky pro školní rok 2020/2021

Zde se se můžete podívat na přehledný seznam všech kroužků seřazený po dnech. Kroužky pro školní rok 2020/2021

07.04.2020 Spuštěn projekt DoDoMu

Projekt DoDoMu, který shromažďuje vhodná videa, odkazy a tipy k samostudiu. www.ddm-hp.cz/dodomu

Divadelní příměstský tábor

Příměstský tábor s divadelní tématikou je pro každého, kdo má rád divadlo, baví ho herectví, má kreativního ducha, nebo chce jen zkusit něco nového. V průběhu tábora se seznámíte se základy divadelního umu a co obnáší zinscenovat krátké představení, které na konci budete mít možnost předvést před rodiči a kamarády na jevišti divadla v přírodě. Samozřejmě nebude chybět i klasická táborová zábava v podobě společenských her, soutěží, výletů a dalších.

Po celou dobu budou přítomni vedoucí s letitou divadelní zkušeností i akademickým vzděláním v oblasti divadla, kteří s radostí dále šíří získané vědomosti a budou přítomni u každého kroku realizace skupinových představení. Nejedná se ale o profesionální hereckou letní školu, či přípravku na konzervatoř, spíše o zábavné strávení léta všemi oblíbeným divadlem a jinou táborovou aktivitou.

V ceně tábora není zahrnut oběd, děti si nosí jídlo z domova.
Určeno pro děti od 7 let.

Kód 194304
Název Divadelní příměstský tábor
Termín konání 06.07.2020 09:30 - 10.07.2020 17:30
Místo konání DDM
Hlavní vedoucí Zdeňka Horváthová ml.
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků DDM
V ceně zahrnuto program, materiál, výlet
Cena 500,- Kč