Mikulášské nocování

Opět jsme pro vaše děti přichystali nocování s Mikulášskou tématikou. Nocování bude hodně o tvoření, ale i o skupinových hrách. Děti si vyrobí vánoční dekorace a přáníčka. Povíme si něco o vánočních tradicích.

Čeká nás také návštěva Mikuláše, čerta a anděla.

S sebou: spací pytel, karimatka, přezůvky, pohodlné oblečení, pyžamo, hygienické potřeby, jídlo (večeře, snídaně, svačina) a pití.

O dalších informacích týkající se nocování vás budu informovat po přihlášení.

Kód 122029
Název Mikulášské nocování
Termín konání 02.12.2022 17:00 - 03.12.2022 11:00
Hlavní vedoucí Klára Holečková