Novinky

31.01.2019 Taneční studio Barbie

Od 2. pol. bychom chtěli otevřít taneční kroužek "Taneční studio Barbie". Kroužek je určen pro děti od 5 do 6 let a povede ho naše zkušená učitelka paní Marie Frolíková, které má za sebou bohatou taneční historii. Pro otevření nám schází ještě 3 děti. V případě zájmu je možné domluvit ukázkovou hodinu na tel. 775 298 814 Renata Fejtková. Další informace naleznete v sekci Kroužky.

Jóga pro děti starší

Kroužek navazuje na kroužek kondiční a systematickou jógu. Je vhodný pro každého kdo jógu cvičil.

Podle systému Jóga v denním životě. Děti jsou vedeny k etickým hodnotám prostřednictvím bajek a pohádek s podporou rozvoje koncentrace, paměti, čtenářské gramotnosti, dramatizace. Děti si povedou vlastní jógový sešit, který jim umožní další samostatné domácí používání.

V rámci zdravého životního stylu se děti učí nácvik správného držení těla, chůze, dýchání, pozitivního myšlení, vzájemné tolerance. Děti objevují tajemství radosti ze života při cvičení. Poznat, podobně jako v té pohádce, že "pohyb je nad zlato", protože zdraví se koupit nedá.

Vhodné i pro nesportovně založené děti, jak hypo, tak hyperaktivní. Výdrž pouze v individuálně příjemných polohách, s postupným nenásilným metodickým a systematickým nácvikem, založeném na motivaci a porozumění proč rozvíjet své pohybové dovednosti.

Relaxace, tělesná a dechová cvičení.

Pomůcky jako karimatka, overball budou dětem k dispozici.

Na první hodině rádi přivítáme i rodiče.
Do prosince povede hodiny pan Ota Kail a od ledna pak Renata Fejtková.

Kód 181424
Název Jóga pro děti starší
Místo konání DDM
Hlavní vedoucí Renata Fejtková
Věková skupina 10-15 let
Cena 1. pololetí 750,- Kč
Cena 2. pololetí 750,- Kč
Cena rok 1300,- Kč
Datum zahájení 20.09.2018
Datum ukončení 13.06.2019
Dny konání ČT 14:30-15:25
Kontakt fejtkova@ddm-hp.cz
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno