Street dance - fusion

Na kroužku Street dance fusion se budeme věnovat různým streetovým tanečním stylům (hip hop, hype, funky, waack, house, L.A. Style), a dotkneme se také baletu či contemporary. Naučíme se jejich základní kroky, groovy, techniku. Trénovat budeme také obecné taneční dovednosti, jakými jsou např. rytmika, koordinace pohybu, orientace v prostoru nebo pohybová paměť. Vyzkoušíme si i tvorbu vlastní choreografie nebo taneční improvizaci.
Za každé pololetí vytvoříme jednu choreografii, se kterou vystoupíme nebo ji natočíme a ukážeme rodičům.
Cílem kurzu je, aby se děti naučily základy pro pokračování v pokročilejších tanečních kurzech, uměly samy něco zatančit a hlavně, aby je to bavilo. ☺

Kroužek je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.
Pozn.: na lekcích se nebudeme věnovat break dance, taneční akrobacii nebo poppin’u.

Děti vystoupí na Dni dětí 3.6.2023.
Místo konání: FZŠ Chodovická – gymnastický sálek.

Název Street dance - fusion
Místo konání FZŠ Chodovická gymnastický sálek
Hlavní vedoucí Jitka Jarošincová
Vybavení na kroužek sportovní obuv, pohodlné oblečení