Jazz dance začátečníci

Jazzový tanec je plný radosti, tradičně tančený ve skupině. Historie sahá hluboko do černošské historie v USA, ale projevy jazzového tance jako takového jsou plně viditelné na začátku 20. století, kdy se rodí jazzová hudba. V průběhu 20. století se tanec vyvíjí tak, jako hudba samotná. Dostává se do muzikálů, přebírá ho bělošská populace a přidává prvky baletu a moderního tance. Následují muzikálové filmy, hudební klipy, otevírají se jazzové školy a učí se již ustálená jazzová technika. Jazzový tanec se prolíná se stepem a hrou na tělo.

Na lekcích se spolu naučíme základní jazzové techniky, mrkneme se trochu do historie, nacvičíme pár choreografií, ale hlavně se budeme skvěle bavit! Pokud i ty chceš být výborný tanečník nebo tanečnice, jazz je nejuniverzálnější tanec, který si můžeš dopřát! Tak neváhej a přihlas se!

Na lekci není potřeba specifická obuv, tančí se běžně v ponožkách.

Název Jazz dance začátečníci
Hlavní vedoucí Anna Machová
Vybavení na kroužek pohodlné oblečení
V ceně zahrnuto taneční sál, hudební přehrávač