Step mírně pokročilí

V kroužku stepu se děti věnují rytmickému rozvoji, znalosti základních úderů a tradičních úderových vazeb. Naučíme se celosvětovou stepařskou hymnu Shim-Sham Shimmy. Budeme rozvíjet techniku uvolněného kotníku, důraz na rychlost, rytmičnost i preciznost pohybů. Vyzkoušíme si hru na tělo (bodypercussion). Dále se děti seznámí s náročnějšími stepařskými vazbami.

Pro rodiče bude připraveno vánoční vystoupení a děti se představí na Dni dětí (3. 6. 2023). Pokud vše půjde dobře, bude nás čekat i soutěž!

Název Step mírně pokročilí
Hlavní vedoucí Anna Machová
Vybavení na kroužek stepařské boty, pohodlné oblečení
V ceně zahrnuto taneční sál, hudební přehrávač