Hrátky s písničkou

Na kroužku budeme s dětmi rozvíjet hravou formou hudebnost, přirozený pohyb a cit pro rytmus. Za pomoci plyšáků (prosím, přinést již na první hodinu) budeme rozvíjet také vzájemnou spolupráci a komunikaci. Děti se během roku seznámí s pojmy jako je rytmus, pauza, apod. Pomoci básniček či písní budou trénovat jazyk i komunikační dovednosti.
Cílem tohoto kroužku je děti naučit lásce k hudbě a pohybu, odbourat strach z neznámého prostředí a adaptovat se na něj.
Děti vystoupí s jednoduchou choreografií na Dni dětí (3. 6. 2023).

Název Hrátky s písničkou
Místo konání KC Domeček
Hlavní vedoucí Bronislava Dvořáková
Vybavení na kroužek sportovní obuv, pohodlné oblečení