První taneční kroky - Barbie

Kroužek je určen pro děti, které se nebojí pohybu ani tance. Osvojí si základní taneční techniky, budou rozvíjet rytmické cítění a své pohybové dovednosti. Seznámí se s polkovým krokem či s mazurkou. Naučí se kroky s rekvizitou. Získané základy taneční techniky, budou klíčem (základem) pro případný výběr tanečního stylu a kroužku v následujícím školním roce.
Děti vystoupí na Dni dětí 3. 6. 2023.

Název První taneční kroky - Barbie
Hlavní vedoucí Marie Frolíková
Vybavení na kroužek sportovní obuv, pohodlné oblečení
V ceně zahrnuto taneční sál, hudební přehrávač