Příprava k přijímacím zkouškám Čj

Systematická příprava k přijímacím zkouškám z českého jazyka pro 5. ročníky ZŠ. Testování, následné společné opravování, vysvětlování a objasňování správného řešení, procvičování a opakování nejproblematičtějších témat. Prohlubování znalostí učiva 5. ročníku. Pro snazší přechod na gymnaziální styl výuky se probírají i složitější verze příkladů, úloh a cvičení, která se nacházejí v ilustračních testech. Veškeré testování je založeno na společných státních přijímacích zkouškách na osmileté gymnázium (Cermat - oficiální tvorba všech přijímacích testů). Nejvíce procvičovaná témata: pravopis, skloňování, časování, skladba, slovní zásoba, základní literární druhy a žánry.
Výuka končí 27. 4. 2023.

Název Příprava k přijímacím zkouškám Čj
Hlavní vedoucí Jana Lubojacká
Datum ukončení 27.04.2023
Kontakt jana.lubojacka@ddm-hp.cz
Volná místa Poslední místo!