Angličtina (dospělí)

Cílem kroužku Angličtina (dospělí) je rozvíjení aktivních mluvních i poslechových dovedností, rozšiřování slovní zásoby, procvičování gramatiky. Hlavní důraz je kladen na aktivní používání jazyka v praktických situacích, správnou výslovnost, porozumění složitějšímu textu a jeho interpretaci, čtení a poslech autentických materiálů pro lepší porozumění mluvenému slovu, rozšíření slovní zásoby. Účastníci by měli získat základní představu o britské a americké kultuře, reáliích a zvycích.

Název Angličtina (dospělí)
Hlavní vedoucí Jana Břichňáčová
Vybavení na kroužek psací potřeby
V ceně zahrnuto pracovní listy