Angličtina začátečníci

Angličtina začátečníci je kroužek pro školáky, kteří již umí číst a psát, seznámili se se základy angličtiny a mají motivaci se v tomto jazyce dále rozvíjet. Cílem je procvičovat zejména komunikační dovednosti a prohlubovat dosavadní znalosti. Výuka je koncipována převážně formou her a aktivit. Důraz je kladen na skupinovou práci a praktické používání jazyka.
Na kroužek děti potřebují psací potřeby, sešit a desky na pracovní materiály.

Název Angličtina začátečníci
Hlavní vedoucí Martina Kohoutová
Vybavení na kroužek desky A4 na pracovní listy, psací potřeby
V ceně zahrnuto pracovní listy