Ukulele mírně pokročilí

Navazuje na Ukulele začátečníci. Při hraní písní dle vlastního výběru budeme opakovat a zlepšovat techniky základních akordů a rytmiky. Nově se naučíme základní barré akordy, jednoduché vybrnkávání, durové a mollové stupnice z tabulatur a transpozici akordů. Ve vyučování budou zařazeny základní techniky zpěvu a intonace. Ukulele (sopránové popř. koncertní) a ladičku si účastníci nosí svoje. Vše bude upřesněno na 1. hodině, na kterou jsou zváni rodiče. Účastníci kroužku vystupují na námi pořádané akci Den dětí (3. 6. 2023). DDM si vyhrazuje právo na přeřazení do jiného kroužku ukulele dle úrovně pokročilosti.
V kroužku je kladen důraz na vnímání přednesené písně jako celku (úvod, sloka, refrén, závěr) se zvýšeným důrazem na dynamiku skladby.
V průběhu roku je přihlášení možné pouze po konzultaci s vedoucím kroužku Ondřejem Havlem (ondrej.havel@ddm-hp.cz).

Název Ukulele mírně pokročilí
Hlavní vedoucí Ondřej Havel
Vybavení na kroužek vlastní ukulele
Kontakt ondrej.havel@ddm-hp.cz
Volná místa Poslední místo!