Florbal kondice - starší žáci

Kroužek je určen pro děti, které chtějí všestranně rozvíjet základní pohybové schopnosti pomocí klasických nebo moderních didaktických pomůcek. Děti se seznámí nejen s florbalem, ale i jinými sporty - fotbal, házená, gymnastika, basketbal, atletika. Nově nabyté zkušenosti a dovednosti děti využijí na pravidelných turnajích v průběhu florbalové sezony.

Přihlášení pouze společně s kroužkem Florbal - starší žáci (ÚT 18:45 - 20:00).
NOVÍ ZÁJEMCI SE INFORMUJTE U VEDOUCÍHO SPORTOVNÍHO ODDĚLENÍ – ONDŘEJE HAVLA ondrej.havel@ddm-hp.cz
Místo konání: FZŠ Chodovická – velká tělocvična.

Název Florbal kondice - starší žáci
Místo konání FZŠ Chodovická velká tělocvična
Hlavní vedoucí Matěj Čipera
Vybavení na kroužek Florbalka, triko, trenky, sálové boty