Základy akrobacie

Kroužek je určen pro děti, které chtějí rozvíjet své pohybové dovednosti. Pomocí cviků základní gymnastiky (prostná), slack-line a lezení po umělé stěně posílí vnitřní stabilizační systém těla. Hravou formou budeme rozvíjet rychlost, pohyblivost, koordinaci a dynamiku dětí (opičí dráha). Vyzkoušíme si i základní prvky akrobacie.
Místo konání: třída v ZŠ Ratibořická
Na první hodině rádi přivítáme i rodiče.
Sraz před hlavním vchodem ZŠ Ratibořická

Název Základy akrobacie
Místo konání ZŠ Ratibořická
Hlavní vedoucí Ondřej Havel