Tvorba a design www stránek pokročilí

Už umíš základy HTML a CSS? A chceš se dozvědět víc o tom, jak vytvořit moderní stránku? Co stránka musí mít, aby byla pro uživatele přívětivá? Jak to funguje na straně serveru? Jak můžeš od uživatele získat data? A jak to všechno dát dohromady? Pak se přihlaš na kroužek. Pokud si nejsi jistý/á, jestli umíš dost na to, aby ses přihlásil/a, tak se můžeš zeptat na karel.simecek@ddm-hp.cz a probereme to spolu.

Název Tvorba a design www stránek pokročilí
Hlavní vedoucí Lukáš Matuš
Kontakt karel.simecek@ddm-hp.cz