Robotika a umělá inteligence 2

Zkuste najít člověka, kterého nikdy nenapadlo, jak by to bylo hezké, kdyby za něj některé věci udělal stroj – robot. Pojďme se naučit, jak robota sestavit a oživit.
V kroužku pracujeme se sadami Lego Mindstorms EV3 a Lego education spike. Pro začátek se s nimi seznámíme sestavením a oživením robota krok za krokem dle návodu. Poté sestrojíme robota jen od pohledu, bez návodu, a oživíme jej svým vlastním kódem. No, a nakonec si navrhneme, sestrojíme a oživíme robota zcela vlastního!

Název Robotika a umělá inteligence 2
Hlavní vedoucí Jan Podzimek