Umělecký přípravný ateliér

Na kroužku se účastníci budou rozvíjet v kresbě, malbě a grafice. Součástí výuky bude příprava na talentové zkoušky a seznámení s různými technikami (uhel, pastel, malba, linoryt atd.). Pracovat budeme u stojanu či v plenéru a osvojíme si základy výtvarné anatomie. Vyzkoušíme si kresbu zátiší i podle živého modelu. Kresbu a malbu podle reality budeme prokládat volnou tvorbou a dávat tak prostor vlastní fantazii.
Práce, které nebudou určeny na výzdobu a reprezentaci DDM, si každý může odnést domů, a schovat si vše jako domácí práce použitelné k talentovým zkouškám.

Název Umělecký přípravný ateliér
Hlavní vedoucí Gabriela Farkašová
V ceně zahrnuto výtvarný materiál
dospělí 1. pololetí 2000 Kč