Příběh umění

Přístup k umění jako k příběhu, kterým je formována identita jedince. Uměleckou zážitkovou tvorbou bude dítě vedeno k pochopení tvorby umělců napříč historickými událostmi, estetickými a psychologickými souvislostmi. Osobními prožitky v uměleckém procesu, odhalováním vztahů osobních emocí, hledáním a ověřováním při tvorbě bude dítě vedeno k odhalení komunikačních funkcí umění v kontextu filosofických, vědeckých a náboženských postojů člověka, respektive umělce. Budeme pracovat s nejrůznějšími technikami jako je křída, vrstvení a malba. Objevíme koláž, naučíme se stínovat a kreslit podle reality. Nedílnou součástí tvorby bude prezentace vytvořených děl.

Název Příběh umění
Hlavní vedoucí Markéta Burianová
Vybavení na kroužek pracovní oblečení
V ceně zahrnuto výtvarný materiál