Turistický klub Lenochodi

Jezdíš rád na výlety? Zajímá tě turistika a geocaching? Kroužek je určen všem dětem, které rády chodí do přírody a chtějí se hravou formou naučit, jak se v ní neztratit. Seznámí se s mapou, buzolou i GPS navigací. Naučí se pravidla, jak se pohybovat jednotlivě i ve skupině, ať už při výletu do hor nebo při výpravě na řece. Dozvědí se, jak výlet naplánovat, i co si sbalit s sebou a jak řešit případné krizové situace. Zahrají si spoustu (nejen) orientačních her a prozkoumají i blízké okolí.

Název Turistický klub Lenochodi
Hlavní vedoucí Jana Lubojacká
Vybavení na kroužek oblečení na ven dle počasí
Datum zahájení 14.09.2022